Home / Uncategorized / Cevizli Baymak Servisi

Cevizli Baymak Servisi

Cevizli Baymak Servisi 0216 639 14 24 ve 0216 642 86 16

Servisimiz kartal ilçesi sınırları içerinde bulunan baymak markalı kombilerininizin bakım onarım arızaları için tüm mahallelerine cevizli baymak servisi hizmeti vermek amacı ile kurulmuş olup cevizli baymak servisi hizmeti vermektedir.

Donanımlı ve Eğitimli Kadro

Cevizli baymak servisi kardromuz servis ve servisçiliğin önemine vakıf gerek şirket içi eğitimler ile gerek şirket dışı eğitimler sayesinde baymak markalı kombilerinize garantili ve kesin çözüm ulaştırabilmek için siz değerli müşterilerimizin hizmetine tam donanımlı mobil Cevizli baymak mobil servis araçlarımız ile hizmet verktedir.

Garantili Yedek Parça

Karşılaşmış olduğunuz Cevizli baymak kombi arızalarınızda değiştirilen yedek parçalarınıza firmamız tarafından bir yıl süre ile garanti verilmektedir. Yapılan işlemin yapıldığına daire belge düzenlenmekte olup siz değerli müşterilemize verieln belgenizde değiştilen Cevizli baymak kombinizin marka ve model belirtilmiş şekilde yapılan işlemin tarihili belgenizi bir yıl süre ile saklamınız önerilmektedir.

Cevizli Baymak Kombi Servisi

Kombi servisliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir meslek dalidır günümüzde bu bilgi birikime vakıf olmayan kulaktan dolma bir şekilde Cevizli baymak kombi cihazlarınıza müdahale etmek isteyen personeller olmakta sizlere servis için gelen personellerden mesleki yeterlilik belgesini tale edebilir ibraz etmesini isteye bilirsiniz.

Cevizli Baymak Servisi İletişim

Bizlere Cevizli Baymak Servisi iletişim telefonu 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefon numarlarından Cevizli Baymak kombi Servisi telebinde bulunabilirsiniz.

2009 yılından günümüze siz değerli Cevizli baymak müşterilerimize özel servis hizmeti vermekteyiz firmamız özel servis olup Cevizli baymak yetkili servisi değildir. Firmamız özel Cevizli baymak servisi hizmeti vermektedir.

[Total: 2 Average: 5]

Check Also

Yakacık Baymak Servisi

Bizlere Yakacık Baymak Servisi İletişim telefonu 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefon numarlarından Yakacık Baymak kombi Servisi

Call Now Button0216 639 14 24